powertepach.pl
twitter facebook rss

Tarsus Zachodni – Turcja

Z Pamukkale ruszamy przez Tarsus Zachodni drogą E87 do Antalyi.

Denizli Antalya

Tarsus Zachodni TurcjaRuszamy na południe. Przebijając się powoli przez pasmo Golgeli Daglar i Taurus Zachodni. Na początek góra Esler Dag.

Tarsus Zachodni TurcjaTarsus Zachodni Turcja

Na tureckich drogach pustki. Cena paliw robi swoje. Czytałem na jednym forum, że tureckie drogi w porównaniu do polskich się nie umywają i są znacznie lepsze. Może to i prawda , ale nasze jeżeli już są to gładkie asfaltówki. Natomiast tureckie nie są dziurawe ale to jeden wielki szutr i opony długo po czymś takim nie wytrzymują. Cóż szybkość budowy za jakość. A wracając do opon to dość popularną marką w Turcji jest Dębica której to firmy reklamy często spotykaliśmy w miastach.

Tarsus Zachodni Turcja

droga E87 jest malownicza i w większości w znakomitej jakości ( oczywiście jak na chropowate tureckie drogi).

P1100901

Turcja Tarsus ZachodniTurcja Tarsus Zachodni

nawet Microsoft pobierał stąd inspirację do tapet…

Turcja Tarsus Zachodni

Tarsus Zachodni TurcjaTarsus Zachodni Turcjajak już pisałem droga naprawdę daje przyjemne doznania estetyczne. Za każdym zaktrętem nowe niesamowite widoki.

P1100920

Tarsus Zachodni TurcjaTarsus Zachodni Turcja

i powoli zbliżamy sie do przełęczy Comaklibelli 1460mnp

Tarsus Zachodni Turcjana tym zdjęciu fajnie wyszły rzeczywiste proporcje przełęczy . Ciężarówka naprawdę była spora. Jeszcze tylko Tahtalibel, Gullukdagi Termessos Milli Parki i wjeżdżamy od północy do Antalyi.

Tarsus Zachodni Turcja

i wjeżdżamy do Antalyi…


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Submitted in: Turcja |